FTC Scouting and Scoring dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

FTC Scouting and Scoring App Review

Aplikacja do skautingu i punktacji FTC to specjalistyczna aplikacja dostosowana do zespołów FTC poszukujących efektywnego rozwiązania do skautingu i punktacji. Dzięki bezpiecznej bazie danych do przechowywania wszystkich danych, zespoły mogą być pewne, że ich informacje są bezpieczne przez cały sezon. Aplikacja kładzie nacisk na współpracę, umożliwiając członkom zespołu synchronizację swoich działań w czasie rzeczywistym, umożliwiając jednoczesne działania skautingu i punktacji.

Aplikacja oferuje funkcje takie jak dołączanie zespołu w aplikacji w celu separacji i udostępniania danych, przyjazną dla użytkownika metodę skautingu i punktacji na zawodach oraz funkcję podsumowania zespołu do identyfikacji najlepiej działających zespołów na podstawie średniej liczby punktów. Funkcja podsumowania zespołu ma na celu pomóc w wyborze sojuszy przed rundami eliminacyjnymi, dostarczając cenne wskazówki do podejmowania decyzji strategicznych.

Program jest dostępny w innych językach

FTC Scouting and Scoring dla iPhone

• Darmowa

• Po Polski
  • V 5.0.0

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o FTC Scouting and Scoring

Czy próbowałeś FTC Scouting and Scoring? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.